بیوگرافی

من، بهزاد اسدی، در سال 1366 در تبریز شهر اولین ها به دنیا آمدم و تحصیلات ابتدایی تا دانشگاه را در این شهر به اتمام رساندم. با توجه به علاقه ای که از همان ابتدا به امر کسب و کار و بازار داشتم، در زمان های فراغت سه ماه تعطیلی مشغول کار میشدم؛ متاسفانه یا خوشبختانه با توجه به پیشنهاد خانواده در رشته مهندسی برق وارد دانشگاه شدم و در سال 1391 فارغ التحصیل شدم؛ ولی باز به دلیل شور و شوق درونی دوباره در رشته مدیریت کسب و کار MBA قبول شدم.

بدست آوردن پول و آزادی مالی، بالاخره من را به طور رسمی وارد بازار کرد و در شغل فروشندگی شروع بکار کردم؛ ناگفته نماند از آنجایی که فروش اولین قدمی بود که می بایست در این راه سخت یاد میگرفتم چند سال قبل بصورت نیمه وقت با حقوق ناچیزی این کار را انجام میدادم؛ باید بگویم روز های سخت و سردی را سپری کرده ام.
در زمینه های مختلفی کسب تجربه کردم و فروش کفش اولین تجربه من به عنوان ویزیتور بود؛ تمام مغازه های کفش تبریز را یکی یکی با دو لنگه کفش در دست، ویزیت کردم. فروش لوازم آرایشی و بهداشتی، فروش بدلیجات، فروش دستگاه های صنعتی، فروش دستگاه های تصفیه آب و … از جمله کارهایی بود که در آنها فعالیت کرده ام؛ کار در این زمینه ها به مدت 9 سال باعث شد که پله های مختلف فروش را به ترتیب طی کنم و از ویزیتوری به فروشندگی، کارشناسی فروش، کارشناس ارشد فروش، سرپرست فروش و مدیریت فروش برسم. با توجه به اینکه برای رسیدن به جایی که بتوانم فروشنده قابل قبولی باشم سختی های بسیاری را گذرانده و آزمون و خطاهای فراوانی داشته ام، برآن شدم تا این تجارب و اطلاعاتی که طی فعالیت چند ساله خود بدست آورده ام را در اختیار کسانی که میخواهند در این راه قدم بردارند بگذارم تا با استفاده از تجارب کسانی که این راه را رفته اند مسیری هموارتر به سوی اهداف خود داشته باشند؛ باشد که لایق چنین مهمی باشم.

در حال حاضر افتخار همکاری با شرکت هایی همچون پازل، روشنگران تبریز، فاخر و نوآی را به عنوان سرپرست فروش و مشاور بازاریابی و کسب و کار دارم.

ارتباط با من

عزیزانی که قصد شرکت در کلاس های فروش و بازاریابی را داشته و یا سوالاتی در مورد راه اندازی کسب و کار، فروش محصولات، بازاریابی و یا مواردی از این دست دارند میتوانند با کانال های ارتباطی ما در تماس باشند.

 

آدرس تبریز: پاستور جدید / ما بین رضانژاد و فدک / ساختمان نور / طبقه اول / واحد شرقی

شماره های تماس:

04133370912

09145704993

ایمیل: [email protected]