خلق ثروت

خلق ثروت

آیا تا کنون به معنی ثروت فکر کرده اید؟ ایا ثروت فقط در داشتن پول زیاد خلاصه میشود؟ داشتن خانه لاکچری و ماشین گرانقیمت؟ حساب بانکی که هیچوقت خالی نمیشو؟ قدرت خرید بالا؟ فراهم کردن تمامی امکانات برای فرزندان و خانواده؟ و یا… واقعا ثروت چیست؟

بایستی اول مفهوم ان را بدانیم تا بعد سعی در خلق ان باشیم.در تعریف کلی، ثروت را به مواد یا اشیائی اطلاق میکنند که نیازهایی از بشر را رفع میکند.در تعریفی دیگر به دارایی نیز معنی میشود.بیشتر تعاریف در حوزه بازار قرار دارد و به همین خاطر است که ما وقتی کلمه ثروت به گوش ما میرسد، پول و یا طلا و یا مواردی از این قبیل در ناخودآگاه ما تداعی مشود که در اصل چنین نیست.شاید بپرسید چرا؟ پیس تعریف واقعی ثروت چه میتواند باشد؟ با توجه به تحقیقات انجام شده و مطالعاتی که در زندگی میلیاردرهای دنیا انجام شده، یک سری خصوصیات و رفتار هایی در میان آن ها یا اکثریت آنان مشابه بوده که سایر مردم از انجام آن کار ها سرباز میزنند و این رمز موفقیت و پولدار شدن آنان است. بسیاری از انان در زندگی نامه خود ( زمان ) را بهترین ثروت و سرمایه خود معرفی کرده اند. بسیاری دیگر ( مغز فعال ) را به عنوان ثروت واقعی خود قلمداد میکنند.برخی دیگر (سلامتی جسم و روح ) را به عنوان ثروت واقعی خود معرفی کرده و برخی دیگر (خانواده) را.

این تعاریف متفاوت از ثروت شاید در ذهن ما کلیشه ای باشد و یا با آن مخالف باشیم ولی حقیقت دارد کسانی که میلیارد ها دلار پول در حساب بانکی خود دارند، حاضران 90 درصد انرا ببخشند.پولی که سال ها برای بدست آوردن ان جان کنده اند.واقعا چرا؟

آیا معنی واقعی ثروت چیزی به غیر از آن چیزیست که در فرهنگ لغت دنیا نوشته شده است؟ به نظر بنده حقیر، ثروت آن شعور و آگاهی ست که خداوند متعال در انسان افرید تا خود او را انکار کنند.قدرتی بی حد و حصری که میتواند با تخیل خود، از مرزهای هر جهانی عبور کند. ازعصر غار نشینی تا عصر ارتباطات در مریخ به دنبال آب و تمدن های دیگر بگردد.ثروت واقعی، ذهن فعال ادمی ست که میتواند به هر چیزی  که بخواهد مسلط شود.خواه پول باشد، خواه انسان و یا طبیعت و یا هر آن چه که اراده کند.

ثروت خود را چگونه خلق خواهی کرد؟

بهزاد اسدی
فعال حوزه فروش و بازاریابی/کارشناس ارشد MBA/سرپرست فروش و مشاور کسب و کار های کوچک و متوسط

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'modernal_servat.wp_comments' doesn't exist]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_comments.comment_ID FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 1310 AND comment_type != 'order_note' AND comment_type != 'webhook_delivery' ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC, wp_comments.comment_ID ASC

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

Must Read

هدفت رو پایین نیار

هدفت رو پایین نیار هیچ وقت اهدافتون رو بخاطر مشکلات و شکست هایی که در مسیر رسیدن به اونها...

حفاظت شده: آموزش راه اندازی سایت بدون کد نویسی

رایگان برای فالوور های پیج خلق ثروت راه اندازی سایت با وردپس آموزش راه...

کارافرین

کارافرینی کارافرینی چیست؟چه مشکلاتی دارد؟کارافرینی از دید عموم چسیت؟واقعیت کارافرینی چسیت؟

تئوری لاک پشت

تئوری لاک پشت این مقاله در مورد تئوری بسیار کاربردی ست که در زندگی شما فوق العاده میتواند کاربردی...